DLACZEGO MY

Wiemy jak ważne dla osób starszych i schorowanych są spokój i poczucie bezpieczeństwa. Dlatego właśnie na to kładziemy największy nacisk przy każdym zleceniu. Aby to osiągnąć konieczne jest spełnienie kilku warunków takich jak:

  • wzajemne zaufanie między osobą potrzebującą, klientem, opiekunką i firmą opiekuńczą
  • ustalenie jasnych zasad i ich przestrzeganie
  • dobry kontakt między stronami

Tym co sprawia, że warto zaufać właśnie nam jest przede wszystkim kontakt  z kompetentnymi doradcami, którzy zawsze chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i wyjaśnią wszystkie wątpliwości. Konsultacja z naszymi specjalistami jest zawsze bezpłatna, przeanalizują oni Państwa potrzeby i na ich podstawie dobiorą najbardziej odpowiednią opiekunkę. Gwarantuje to spokój i poczucie bezpieczeństwa już od początku współpracy.

Kolejną zaletą naszych usług jest właśnie dobór opiekunek. Każda z nich ukończyła specjalny kurs z zakresu opieki nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi a także kurs podstawowy języka niemieckiego. Zawsze szukamy opiekunek dla których opieka nie jest tylko pracą ale także powołaniem. Podopieczny zawsze będzie traktowany z szacunkiem i zrozumieniem. Jako nasi klienci mają Państwo możliwość porozmawiać telefonicznie z opiekunką zanim jeszcze potwierdzicie jej wybór. Daje to możliwość poznania się jeszcze przed przyjazdem. Gdyby zdarzyło się, że opiekunka nie spełnia wymagań, które zostały określone w umowie i nie jesteście Państwo zadowoleni z jej pracy, zobowiązujemy się do zastąpienia jej przez inną opiekunkę.

Dodatkowo ważną kwestią z Państwa punku widzenia jest to, że bierzemy na siebie koszty podróży opiekunki do domu w którym będzie odbywała się opieka jak i koszty jej powrotu do domu na przerwę lub po zakończeniu kontraktu. W bardzo pilnych przypadkach opiekunka przyjedzie do Państwa już do tygodnia od podpisania umowy. Tym, czym jeszcze możemy się pochwalić są ceny które oferujemy. Zależą one od stopnia znajomości języka niemieckiego, doświadczenia w opiece i dodatkowych umiejętności opiekunki, jednak zawsze pozostają one bardzo korzystne.